Trochę więcej informacji na temat zespołu Swing Time

Fakt, staramy się podchodzić do grania bardziej artystycznie. Tak przynajmniej mówią ludzie. Szczerze, z gotowością by zagrać nawet do 8 rano, jeżeli jest sprzyjająca atmosfera. Zostać dłużej, pogadać z gośćmi, tak jak dawniej bywało. Bez pośpiechu czy składania się punktualnie o umówionej godzinie. Ludzie kochają artystów, dlaczego więc nie mieć takich na swoim weselu, czy imprezie firmowej? To jest Państwa impreza, a my „tylko” dla Państwa gramy, ale dzięki doskonałej zabawie i energii wspólnie sprawimy, że impreza stanie się jeszcze bardziej kolorowa i niezapomniana, pozwalając chociaż na chwilę oderwać się od rzeczywistości i przeżyć coś niesamowitego. Musi być niepowtarzalnie i trochę nieprzewidywalnie.
Przecież po 10 weselach, na których byliście Państwo w tym roku u znajomych wiecie już, że Wasze powinno być inne. Jedyne w swoim rodzaju, które będziecie długo wspominać i do którego będziecie zawsze chętnie wracać po latach. Zapraszając typowe „zespoły z branży weselnej” raczej wybierzecie rutynę, a zespół po prostu odbębni kolejne wesele w tym „sezonie”. Nasze podejście jest inne. Nie gramy masowo, na sztukę, a bardziej dla przyjemności i radości zgromadzonych gości, a także własnej, bawiąc się przy tym doskonale i przekazując tą pozytywną energię uczestnikom imprezy.
Zapraszając nas macie Państwo muzykę całkowicie na żywo, najlepsze piosenki, świetnie wykonanie, dobry angielski bez oszukiwania i markowania śpiewania. Ponadto zapewniamy prowadzenie całej imprezy, również w języku angielskim, wysokiej klasy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy oraz po prostu świetną zabawę. Przywitanie gości, toasty, przemowy, niespodzianki. Różnorodność bloków muzycznych - set akustyczny, set filmowy, set polski, zagraniczny, set „przebierany” i wiele innych atrakcji. Bo my po prostu kochamy muzykę...
Zapraszamy!

Powrót

Najnowsze zdjęcia

Zobacz nas też na:  • Odwiedź Nasz Profil na PlanujemyWesele

  • zespół muzyczny na wesele Swing Time
  • Współpracujemy:

  • Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca


  • Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca


  • Copyright by Swing Time www.swingtime.xn.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.